SAIK BOX


saik-box2

Elektronické skříně typu SAIK BOX sloužící k uložení klíčů. Mohou být také používány k zajištění a monitorování různých předmětů
např. mobilní telefony, notebooky, tablety, dokumenty nebo jiné předměty, jejichž bezpečnost je pro Vás důležitá.
 
Velikosti boxu je možné přizpůsobit individuálním potřebám zákazníka.
 
Jak zajistíme předměty, které musí být identifikovány v boxu?

Díky speciální RFID tagů (čipu), které jsou umístěny např. na zadní straně notebooku nebo jiného předmětu uloženého v boxu.
S pomocí RFID tagu máme vždy informace, zda je konkrétní předmět ve schránce.

 


SAIK BOX – box pro ukládání různých předmětů


Schránka je vybavena automatickým zamykáním dveří . Červená LED na zařízení upozorňuje uživatele na umístění vybrané schránky(boxu). Poté se automaticky otevřou dveře zařízení a dotyčnou věc můžete vyndat nebo vložit zpět do schránky (boxu). Po zavření dveří automatický zámek zamkne schránku. Do schránky lze vložit jakékoli položky, bez jejich identifikace.

 


SAIK BOX Tablet – box na úschovu tabletu


SAIK BOX tablet je konstruován tak, že může pojmout standardní 7″ nebo 10″ tablety . Jsou možné i jiné než standardní rozměry po předchozí konzultaci . S použitím lepeného RFID tagu na zadní stranu zařízení je možno identifikovat tablet v zařízení, takže budete mít k dispozici informace o tom, kdy a kým byl odebrán, nebo vrácen zpět do boxu.

 


SAIK BOX Phone – na úschovu smartphonu


Box je navržen speciálně pro mobilní telefony ( smartphony ) . Velikost telefonu je libovolná, použitím lepeného RFID tagu na zadní stranu zařízení je možno identifikovat telefon v SAIK BOX Phone, takže budete mít k dispozici informace o tom, kdy a kým byl odebrán, nebo vrácen zpět do boxu. Navíc Box je vybavena nabíječkou, která umožňuje současně ukládat a zabezpečit dobíjení mobilního telefonu.

 


SAIK BOXinBOX – Schránka s plombou a také nejvyšším zabezpečením


Je to schránka s nejvyššími bezpečnostními standardy. V SAIK BOXinBOX jsou uloženy klíče v uzavřených a zaplombovaných kontejnerech, před každým kontejnerem jsou elektronicky zabezpečené dvířka. Esteticky obal je vyroben z lehké hliníkové slitiny, která plně ochrání profil hřebene klíče. Boxy mají také RFID identifikátory. Kromě toho klíče uzamčené v brelocích jsou také identifikovány zařízením.